Emlak Bul

Arama yapabilmek için
bir il seçiniz...
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Portföy Numarası ile BulHaberler - Koçak Gayrimenkul ve "O Pilavcı" büyük bir iş ortaklığına imza attı

Koçak Gayrimenkul ve "O Pilavcı" büyük bir iş ortaklığına imza attı - 13.4.2011 12.0

Gayrimenkul sektörünün köklü kuruluşu Koçak Gayrimenkul Bankası ve gıda sektörü franchise sistemlerinin en genç girişimi “O Pilavcı” yeni bir çözüm ortaklığına imza attılar.
 
2011 yılı ilk çeyreğinde Türk halkının fast food kavramının öncüsü nohut-pilav ikilisini bir konsepte dönüştüren “O Pilavcı” en sağlıklı gıdayı hem paket hem de restaurant versiyonları ile tüketiciyle buluşturmak üzere başlattıkları çalışmayı Koçak Gayrimenkul Bankasının Türkiye çapındaki franchise ağı ve 30 yıllık sektörel tecrübesi ile birleştirme kararı aldı.
 
Bundan böyle pilavı o pilavcı yapacak, müşterilere ulaşılacak noktaları ise Koçak bulacak.
 
Her köşede görmeye alışkın olduğumuz nohut pilav arabaları artık tarihe karışırken “O Pilavcı” her köşe başında en sağlıklı koşullarda bu geleneksel lezzeti çok farklı eklentilerle tüketiciye ulaştırmayı planlıyor.
 
Menülerinde sade pilavdan, karidesli, Akdeniz salatalı hatta hamsili pilava kadar pek çok alternatifin yer alacağı, konfor ve estetiğin birleştirildiği modern dükkânlarda tüketici gönül rahatlığı ile karnını doyurabilecek.
 
Ekonomik menüleri ve farklı sunumu ile “o pilavcı” lezzeti Koçak ofislerinin de desteği ile Türkiye’nin dört bir yanında müşterilerine ulaşacak.
 
O Pilavcı Yönetim Kurulu Başkanı Tarık Yılmaz ve Koçak Gayrimenkul Bankası Yönetim Kurulu Başkanı Yılmaz Koçak çalışmaların Nisan 2011 itibariyle start alacağını, bu yeni çözüm ortaklığının hem iki şirket hem de Türkiye için hayırlara vesile olmasını temenni ettiklerini belirttiler.

 
 

Anasayfa - Ofislerimiz - Franchising - Hakkımızda - Eğitim - Basında Biz - İletişim

Koçak Gayrimenkul Bankası
"Yeni Yılınız Kutluyoruz. http://t.co/DylsYoek"

Twitter Facebook