Emlak Bul

Arama yapabilmek için
bir il seçiniz...
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Portföy Numarası ile BulGayrimenkul Detayları

Manisa / Saruhanlı / Kayışlar

Satılık Arsa

Portföy Numarası : 2031964

Nermin Güngörün
Nermin Güngörün - Temsilcilik Yöneticisi
Kristal / Manisa Merkez Temsilciliği
Tel. 0 (236) 238 98 21
Toplam 83 portföy pazarlıyorum.
Kristal / Manisa Merkez Temsilciliği

750.000 TL
348.351 USD 253.121 EUR 209.438 GBP
Satılık
Arsa / Arsa
12 saat önce
10900 m²
Yok
Peşin

Açıklama

Söz konusu taşınmaz tapu kaydında 10.900 M2 gözükmekte fakat alan ölçümünde(köşe koordinatları verilerine göre saha da) 11.500 M2 büyüklüğündedir.
Gayrimenkul sahibi tarafından taşınmaz üzerine broiler tavuk çiftliği kurulması yönünde tüm başvuruları tamamlanmış,çizimleri gerçekleştirilmiş,keşif ve metraj listeleri çıkartılmış,zemin etüdü güncellenmiş ve 2016 yılı haziran ayı içerisinde yapı ruhsatı yenilenmiştir.Halihazırda 4.150 M2 yapı ruhsatı mevcuttur,istenmesi halinde bu ruhsat 4.360 M2'ye kadar çıkarılabilecektir.Bununla birlikte kurulması planlanan broiler çiftlik ile ilgili ÇED raporu (50.000 adet/dönem) ve tüm kurum görüşleri alınmıştır,dolayısıyla yatırıma tam anlamıyla hazır haldedir ve hiç bir borcu vs. bulunmamaktadır.
Bilindiği üzere yürürlükte olan kanunlar uyarınca tarım arazilerinde imar sınırı %5 ile sınırlandırılmışken,taşınmaz için hak kazanılmış imar oranı %40'dır ve günümüzde başka tarım arazileri için bu oranda imar izni almak mümkün değildir.Aynı büyüklükte başka bir tarım arazisi için yapılabilecek inşaat sınırı yalnızca 550 M2 iken arazimizde bu sınır 4.150 M2'dir.
Ayrıca Gediz Elektrik A.Ş. ye 300 KW gücünde Güneş Enerjisi Santrali için başvuruda bulunulmuş,süreç devam etmektedir,takibi neticesinde çatı üzeri 300 KW GES yatırımıda söz konusu olabilecekir.
Arazi konum olarak her türlü yatırıma uygundur,tahli(asvalt) yol kenarındadır(önünden Akhisar dolmuşları geçmektedir).İzmir-İstanbul sürat yoluna uzaklığı takribi 3 km'dir.Saruhanlı ilçe sınırları içerisinde olmasına rağmen Akhisara 8-10 km uzaklıktadır.Yalnızca tavuk çiftliği değil,her türlü tarımsal işletme(soğuk hava deposu,hayvan çiftliği,zeytinyağı fabrikası vs.) yapılabilecektir,ayrıca ruhsat tadilatı ile farklı tür yatırımlarda uygulanabilir(depo,imalathane gibi).Taşınmaz içerisinde harfiyat çalışması gerecek herhangibir kot farkı bulunmamaktadır.
Ayrıca Manisa Ticaret ve Sanayi Odasından 'Hal Faaliyet Belgesi' ve 'Yapı Yeri Aplikasyon Krokisi' bulunmaktadır.
NOT:TAKAS TEKLİFLERİ DÜŞÜNÜLEBİLİNİR.KOD:S/1413


Kredi Hesaplama

Bu hesaplama fikir vermeyi amaçlayan yaklaşık bir sonuç üretir. Gerçek kredi koşulları için müşteri temsilciniz ile görüşünüz.
Banka
Ay
 

Müşteri Temsilcisine Mesaj Gönder

Adınız
E-Posta Adresiniz
Telefon Numaranız
Mesajınız
 Anasayfa - Ofislerimiz - Franchising - Hakkımızda - Eğitim - Basında Biz - İletişim

Koçak Gayrimenkul Bankası
"Yeni Yılınız Kutluyoruz. http://t.co/DylsYoek"

Twitter Facebook